Monthly Archives: Şubat 2017

Beylikdüzü klima montaj


Beylikdüzü klima montaj servisi olarak siz değerli müşterilerimize beylikdüzü bölgesinde hizmetler veriyoruz.Bu sıcak ve bunaltıcı yaz günlerinde sizleri serinletmek için kendimizi günden güne geliştiriyoruz.Yaklaşık olarak 20 ye yakın ekibimiz ve 7/24 çalışan çağrı merkezimiz ile sizlere haftanın 7 günü ve aynı gün içinde servis imkanı sunuyoruz.Özel servis olarak her marka ve model cihazlarınıza bakıyoruz.Klima montaj,klima söküm,klima bakım,klima arza ve klima gaz dolumunuzu yapıyoruz. Bizi arayarak bir kayıt bırakmanız yeterli olacaktır.

Etiketler:, , ,

Küçükçekmece klima montajı


  Küçükçekmece klima montaj servisi olarak uzun yılları aşkındır sizlere hizmetler vermekteyiz.Bu bunaltıcı sıcak havalarda ev ve iş yerlerinizi serinletmek için 7/24 çalışmaya devam ediyoruz.Haftanın her günü cumartesi pazar dahil olmak üzere en kaliteli şekilde hizmetler veriyoruz.Klima montajı,klima sökümü,klima bakımı,klima arızası ve klima gaz dolum gibi işlemlerinizi itina ile yapıyoruz. Sizlere bir telefon kadar uzağız.Bizi arayarak bir kayıt bırakmanız yeterli olacaktır.

Etiketler:, ,

Kağıthane klima servis


Kağıthane klima servisi olarak uzun yılları aşkındır sizlere hizmetler veriyoruz.Ekiplerimiz uzman kadrodan oluşmaktadır.Sizlere daha uygun fiyatlar çıkarabilmemiz için çeşitli eğitimlere girmekteyiz.Özel servis olarak her marka ve model cihazlarınıza bakıyoruz.Klima montajı , klima bakımı , klima arızanızı yapıyoruz.Yapılan işçiliğe tam 1 yıl servis garantisi veriyoruz. Kağıthane bölgesinde sizlere hizmetler veriyoruz.Tek yapmanız gereken bizi arayarak bir kayıt bırakmanızdır.

Etiketler:, ,

Daikin klima servisi


Daikin klima servisi olarak ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir.Sıcak havalarda evinizi serinletmeye devam ediyoruz.Uzman ekip ve kadromuz ile uzun yılları aşkındır sizlere hizmetler veriyoruz ve daha iyi hizmetler verebilmek için kendimizi günden güne geliştiriyoruz.Özel servis olarak her marka cihaza bakıyoruz.Arza,bakım,klima montajlarınızı itina ile yapıyoruz.Yapılan işçiliğe tam 1 yıl servis garantisi veriyoruz. Bizi arayarak bir kayıt bırakmanız yeterli olacaktır.İyi günler dileriz.

Etiketler:,

Mitsubishi klima servisi


Mitsubishi klima servisi olarak sizlere en kaliteli hizmetleri verebilmek için kendimizi günden güne geliştiriyoruz.Bu sıcak havalarda evinizi serinletiyoruz.Özel servis olarak her marka cihaza bakıyoruz.Klima arızası,klima bakımı ve klima montajınızı yapıyoruz.Yapılan işçiliğe tam 1 yıl işçilik garantisi veriyoruz.7/24 servis hizmeti ile aynı gün içinde geliyoruz. Mitsubishi klima servisi olarak ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir.Bizi çağırmak için tek yapmanız gereken arayıp bir kayıt oluşturmanızdır.İyi günler dileğiyle..

Etiketler:, , ,

Zeytinburnu klima servisi


Zeytinburnu klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yılları aşkındır hizmetler vermekteyiz.İlk hedefimiz müşteri memnuniyetidir.Özel servis olarak bütün cihazlara müdahale ediyoruz.Klima montajı,bakımı ve arzalarınızı yapıyoruz.Siz müşterilerimize zeytinburnu bölgesinde hizmet veriyoruz. Bizi arayarak bir kayıt bırakmanız yeterli olacaktır.Aynı gün içinde servis hizmeti sağlıyoruz.

Etiketler:,

Beşiktaş klima servisi


Beşiktaş klima serivis olarak sizlere kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.Klimanız hangi marka olursa olsun özel servis olarak müdahale ediyoruz.Arza,bakım ve montajınızı yapıyoruz.Haftanın 7 günü servisimiz mevcuttur. Ekibimiz uzman kadrodan oluşmaktadır.Bizi arayarak bir kayıt bırakmanız yeterli olacaktır.İyi günler dileriz.

Etiketler:, ,

Bakırköy klima servisi


Bakırköy klima servisi olarak uzun yılları aşkındır sizlere hizmet vermekteyiz.Yapılan işçiliğe tam 1 yıl garanti vermekteyiz.Tam 7/24 servis hizmetimiz ile karşınızdayız.Uzman kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kendimizi günden güne geliştiriyoruz. Cihazınız hangi marka olursa olsun özel servis olarak olarak müdahale ediyoruz.Tek yapmanız gereken bizi arayıp bir kayıt bırakmanızdır.  

Etiketler:, ,

Arçelik klima servisi


Arçelik klima servisi olarak ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir.Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmetler sunabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz.Klimanız hangi marka olursa olsun arıza, bakım, ve montajını yapmaktayız , yapılan işçiliğe tam 1 yıl garanti veriyoruz. Tek yapmanız gereken telefon numaramızdan bize ulaşıp bir kayıt bırakmanız yeterlidir.

Etiketler:,